• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  Tema Güncellenmiştir iyi seyirler diliyoruz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Film izlerken sorun yaşayan bazı arkadaşların yorumu üzerine sorunların çözümünü anlatacağım. Öncelikle FilmizleseyretHD.com Mobil Telefon üzerinden Film izlerken zaman zaman sorunlar yaşayabilirsiniz. Telefondan film izlerken yaşanan sorun nedeni ise genellikle telefonunuzun hızına veya internetiniz hızına bağlıdır.  Soru 1: Mobil Cep Telefon’dan girince herhangi bir filme tıklayınca farklı sayfada reklam sayfası açılıyor neden ?

  Cevap 1: Son zamanlarda sitemizin büyümesi ile serverlerimizi daha çok güçlendirmemiz gerekiyor, daha hızlı ve donmadan hd filmleri sorunsuz izlemeniz için reklamlar alarak giderlerimizi karşılıyoruz.

  Açılan bu reklamlar her defasında açılmayacak belli dakikalar arasında birer defa açılır.


  Soru 2: Yönlenilen sayfayı nasıl kapatırız ?
  Cevap 2: Aşağıda Bir kaç görsel anlatımlı resim ekledim adım adım uygulayın.


  Aşağıdaki 1. resimde mobil üzerinden film sitesine girdik, herhangi bir filme tıklayınca reklam açılıyor.
  Reklamsız-Mobil-film


  Sonra bizi direk Reklam sayfasına yönlendiriyor, Örnek aşağıdaki reklam sitesine yönlendik, Şimdi resim üzerinde Ok işareti ile gösterilen kutucuğa tıklayın. Orada 2 yazıyor yani arka planda 2 sayfa açık neyse devam edelim..


  Screenshot_2016-03-05-00-28-16  Tıklayınca karşımıza tarayıcımızın arka kısmında açık olan sayfaları gösterir. Aşağıdaki Resim 3. gibi

  Screenshot_2016-03-05-00-28-32


  Ok ile gösterilen alanda X işaretine basarak arka planda açılan reklamı kapatabilirsiniz.


  Soru 3: Play’e bastığımda ‘Error loading media’ hatası çıkıyor Ne yapmam gerek ?

  Cevap 3: CTRL+F5 tuşlarını kullanarak sayfanızı yenileyin. Klavyenin sol alt köşesindeki ‘CTRL’ tuşuna basılı tutunuz, diğer parmağınız ile klavyenin üstünde bulunan F5 tuşuna basınız. Tablet ya da telefondan giriyorsanız sağ üst köşedeki tarayıcı seçeneklerinde sağ köşedeki üç noktaya tıklayın ‘:’ Daha Sonra sağa doğru dönen ok işaretine tıklayınız..


  Soru 4: Kaynak bulunamadı yazıyor?
  Cevap 4: Video silinmiş demekti. Filmin altına Yorum bırakın, en geç 60 dk içinde yenileriz.


  Soru 5: CC Butonu ne işe yarar?
  Cevap 5: Altyazıyı aktif etmekte. Altyazılı filmlerde bu buton görünmez. Zaten altyazı gömülü yayınlanıyor.  Soru 6: Film Donuyor Geç Açılıyor Neden ?

  Cevap 6: Film sayfasındaki herhangi bir filmi izlemek için açtığınız film donuyor yada hiç açılmıyorsa Player tuşuna basarak filmi dondurun minimum 15 – 20 saniye bekleyip tekrar player tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

  Çözüm: Şimdilik en sık yaşanan sorunları kısaca anlatmak istedim eğer daha farklı bir sorununuz varsa film altına yorum yaparak daha hızlı cevap alabilirsiniz veya hemen bu sayfa altına sormak istediğiniz sorular veya yaşadığınız daha farklı sorunlar var ise yazabilirsiniz.


  Filmizleseyrethd@gmail.com